Circus Ponorka

Kontaktní telefon 777 320 153
Kontaktní e-mail circusponorka@circusponorka.com
Webové stránky http://www.circusponorka.com
Hudební sklepy ↓ koncerty viz níže ↓

Jedinečný, jednočlenný ,,orchestr‘‘ Circus Ponorka v originálním nu-folk ,,one-man-show‘‘

Když půjdete na koncert projektu Circus Ponorka, asi budete na první pohled šokováni. Na podium příjde jediný člověk s akustickou kytarou a začnou se dít věci.

Během chvilky za pomoci elektronických ,,mašinek‘‘ a dvou mikrofonů poskládá zvuk celé kapely ve které nechybějí bicí, basa, několik kytarových partů a dokonce pěvecký sbor. Tím člověkem je Honza Ponocný, muzikant s bezmála dvacetiletou profesionální zkušeností, který se pokusil zkusit to jinak a stal se tak jednou z nejzajímavějších hudebních událostí poslední doby.

Je neuvěřitelné, jak může jednočlenná kapela znít.

Honza Ponocný složil hudbu k několika celovečerním filmům, například pro Alici Nellis už komponoval hudbu pro její snímky : Perfect Days (2011). Předtím složil muziku i k filmu Mamas & Papas (2010), za kterou získal nominaci na Českého lva, a nominace nakonec neminula ani Honzovu hudbu k filmu Revival (2013).

Honza Ponocný se jako kytarista podílel na více než 50 -ti CD, produkovval několik platinových CD pro firmu Universal, má za sebou spolupráci s řadou špičkových hudebníků např. Steve Walsh , Jean Couture , John Riley , Ivan Kral atd….

Koncerty

Nepřipravují se žádné koncerty…