Vesnický hudební privátní klub - deklarace

Je soukromým prázdninovým klubem Václava Koubka a jeho příznivců. Je založen za účelem kulturní obrody obce,propagace jména a díla majitele, rozvoje ducha jeho členů,prospěšné činnosti a má neziskový charakter. Tento Vesnický klub /podle § 2 živnostenského zákona č. 455/1991 Sb./ není charakterizován jako soustavná činnost ani provozován za účelem dosažení zisku a nenaplňuje tak znaky podnikání. Cílem uzavřeného klubu je představit svým členům přední kulturní scénu za vyrovnaných nákladů.

Členem tohoto klubu se může stát jen ten kdo podpoří prací klub nebo dobrovolně přispěje na náklady,organizaci a údržbu klubu či zakoupí na dobírku minimálně tři díla z CD či knih majitele.Ctí řád venkova i odpovědnost jedince uvnitř tohoto privátního prostoru.

Člen vstupem přijímá a plně akceptuje zvláštnosti tohoto privátního prostoru vycházející z nutné podstaty této nekonformity s důrazem především na ekosystem,původní architekturu a tradiční nekonformní styl přirozeného bytí.

Veškeré výtěžky z dobrovolných příspěvků v soukromí klubu jsou určeny na pokrytí organizačních nákladů, honoráře učinkujících,výpomoc,oprav,údržbu,úklid a rozvoj Klubu.

Členství je dočasné pro letní sezonu a nezakládá žádná práva ani povinnosti. Člen klubu se od okamžiku přispění na náklady programu stává spoludílníkem daného večera pořádaného majitelem.

Veřejnosti není vstup do soukromí klubu povolen.